Każdą współpracę
Traktujemy indywidualnie

Dlaczego my?

Wychodząc na przeciw wymaganiom klientów stworzyliśmy bardzo szybko rozwijającą się wypożyczalnie eventową. Cały czas pogłębiamy swoją wiedzę z zakresu sprzętu i scenografii. Wynajem prowadzimy wyłącznie z naszym transportem i montażem wynajmowanego sprzętu. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą.


Nasz team

darek

Darek

Założyciel firmy. Osoba o bogatym doświadczeniu eventowym. Od młodych lat zdobywał doświadczenie w agencjach reklamowych jako host, magazynier, kierowca, supervisor, producent. Żadne większe miasto w Polsce nie jest mu obce. Cechuje go bardzo duże poczucie humoru i umiejętność dostosowania się do każdej sytuacji. Pasjonuje się wędkarstwem, kolarstwem górskim oraz motoryzacją.

klaudyna

Klaudyna

General Manager – skarbnica wiedzy w zakresie eventów. Młoda, ambitna, kreatywna osobowość oddana swojej pracy. Filary swojej wiedzy pozyskała na studiach oraz podczas organizacji międzynarodowych konferencji. Po ukończeniu studiów podjęła prace w prężnie rozwijającej się firmie marketingu zintegrowanego, odpowiadając za produkcję eventów w dziale realizacji i wydarzeń. Skutecznie osiąga wyznaczone cele. Pasjonuje się decoupage, kolarstwem i literaturaturą popularno – naukową.